Iskreno povedano sem vedno jemal žaluzije in različna senčila za nekaj samoumevnega. Nekako se zanje nisem niti nikoli zmenil, kajti ta so bila pač vedno montirana na oknih, že od kar pomnim. Ampak moram pa reči, da se je vse…
Iskreno povedano sem vedno jemal žaluzije in različna senčila za nekaj samoumevnega. Nekako se zanje nisem niti nikoli zmenil, kajti ta so bila pač vedno montirana na oknih, že od kar pomnim. Ampak moram pa reči, da se je vse…